AG-YG Şehir Şebekeleri

Trafo Merkezleri

Kuruluşundan bugüne FORYAP YAPI A.Ş. , AG-OG Şehir Şebekesi Sanayi Bölgeleri Elektrik Altyapı İşlerinde özel Kurumlara, TEDAŞ ve bağlı ortaklarına şehir şebekesi konusunda proje ve tesis alanında kesintisiz hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Günümüzde enerji maliyetleri üretimde önemli yer tutmaktadır. Bu maliyetlerin minimize etmenin tek yolu doğru proje, doğru ve kaliteli tesis otomasyon ve işletmedir.

FORYAP, kuruluşundan bugüne Elektrik Dağıtımı, Aydınlatma İşleri, Trafo Merkezleri, Şehir şebekeleri  sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalardan biri olarak, birçok başarılı projeye imza atmıştır. Rekabetin sürekli arttığı, bilginin büyük bir hızla yayıldığı ve teknolojinin hayatımızdaki her şeyi büyük bir hızla eskittiği günümüzde firmaların varlıklarını sürdürebilmeleri bu değişime ayak uydurabilme kabiliyetleri ile sınırlı hale gelmiştir.

Varlığımızı korumak, büyümeyi sağlamak ve en önemlisi değişen dünyaya uyum sağlamak için; bilime, teknolojiye, AR-GE’ye ve öncelikler insana yatırım yapmanın gerektiğini biliyoruz. Her kademedeki personelimizle; tüm sözleşmelerde dürüstlük ve taahhütlerimizin teknik ve etik kurallara uygun olarak karşılıklı menfaatlerin korunduğu bir ortamda sorunsuz ve zamanında yerine getirilmesi ilkesinin benimsenmesini büyümemizi ve rekabet gücümüzün korunması açısından olmazsa olmaz koşul olarak görüyoruz.

Kurulduğu günden itibaren sürekli olarak uygulamış olduğumuz kalite anlayışı, Firmamızın, enerji sektöründe çalışanlarıyla birlikte kalite standardından, iş güvenliği ve etik anlayışından hiçbir şekilde ödün vermeden, bugüne kadar oluşturduğu güveni devam ettirmek en önemli hedefidir.